Hoşgeldiniz

Bugün

Sitemizde 9 Kategoride 99 İlan Bulunuyor.

...

İLAN ARAMA SİSTEMİAradığınız ilana daha hızlı ulaşın

Kategori Seçiniz

İlan Durumu Seçiniz

Şehir Seçiniz

İlçe Seçiniz

Kredi Hesaplama

Tutar:
  TL
Vade:
  Ay
Oran:
   %
Taksit:
1.250
TL
reklam

ÖZYURTLAR RESİDENCE GÜNLÜK KİRALIK DAİRE

 

Özyurtlar Residence Günlük Kiralık Daire

Residence, sosyal imkan sağlayan, güvenlik bulunan kaliteli yapılara verilen isimdir. Son dönemlerde ülkemizde yaygınlaşan residence konusunda Özyurtlar firması da hizmet sunmaktadır. İstanbul’un yeni cazibe merkezi olarak adlandırılan Beylikdüzü’nde yükselen Özyurtlar Residence, dikkat çeken bir yapıdır. Bu yapı içerisinde yaşamak isteyenler ve bu ayrıcalığı yaşayarak tatmak isteyenler Özyurtlar Residence günlük kiralık daire hizmetinden faydalanabilir.

Özyurtlar Residence Günlük Kiralık Daire Avantajları

Beylikdüzü Tüyap Fuar Alanı’nın hemen yanında yer alan Özyurtlar Residence, son derece önemli bir konumdadır. Ana yol ve toplu taşıma araçlarına oldukça yakın mesafede yer alan bu yapıya günün her saatinde ulaşabilmek mümkündür. Yani ulaşım anlamında hiçbir sıkıntı yoktur. İçerisinde kapalı yüzme havuzu, spor merkezi, sauna gibi tesisler de bulunan bu alanda mükemmel zaman geçirebilirsiniz.

Özyurtlar Residence günlük kiralık daire hizmeti ile birlikte bu rezidansın mükemmel atmosferinde zaman geçirebileceksiniz. Misafirlerinizi lüks bir şekilde ağırlamak için bu hizmeti tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra ev rahatlığında vakit geçirmeniz de mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra son derece güvenli bir ortamda zaman geçirebileceksiniz.

Özyurtlar Residence günlük kiralık daire hizmeti ile son derece temiz bir ortamda vakit geçirebilirsiniz. Temizlik elemanlarının sürekli bakım yaptığı dairelerde hijyenik bir ortamla karşılaşacaksınız. Bu rezidensta yer alan dairelerde her türlü teknolojik imkanın olması da önemli bir artı olarak dikkat çekmektedir.

Özyurtlar Residence Günlük Kiralık Daire Özellikleri

Özyurtlar Residence günlük kiralık daire hizmeti kapsamında tam konforlu dairelerde huzur dolu bir ortam bulacaksınız. Dairelerde yer alan uydu TV altyapısı, merkezi kablolu televizyon, fiber internet altyapısı gibi imkanlardan faydalanabileceksiniz. Bu

Özyurtlar Residence dahilinde bulunan cafe ve restoranda vakit geçirebilir ve misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra kapalı otoparkı sayesinde de araçlarınızı güven içinde bırakacaksınız. 1+1 ya da 1+0 olan Özyurtlar Residence günlük kiralık daire hizmeti ile ekonomik bir hizmet alacaksınız.

Siz de evinizin rahatlığında, teknolojik imkanlar bulunan, güvenliğin üst seviyede olduğu, hijyenik ortam sunan, belge ve kayıt gibi işlerle sizleri uğraştırmayan bir gün geçirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Terimler :

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

 

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

reklam

Beylikdüzü Günlük Kiralık firmasının Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire veya Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev ile ilgili bilgilerin sitemizin önerisi olarak telefon ile de ayrıca bilgilenmenizi öneriyoruz.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev 2015 - Tüm Hakları Saklıdır

TemaFabrika
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.