Hoşgeldiniz

Bugün

Sitemizde 9 Kategoride 98 İlan Bulunuyor.

...

İLAN ARAMA SİSTEMİAradığınız ilana daha hızlı ulaşın

Kategori Seçiniz

İlan Durumu Seçiniz

Şehir Seçiniz

İlçe Seçiniz

Kredi Hesaplama

Tutar:
  TL
Vade:
  Ay
Oran:
   %
Taksit:
1.250
TL
reklam

ÖNAY GARDEN GÜNLÜK KİRALIK DAİRE*

ÖNAY GARDEN RESİDENCE GÜNLÜK KİRALIK DAİRE

 

Önay garden resıdence günlük kiralık daire konusunda alışılmış konaklamanın dışında hizmet sunmaktayız. Genelde günlük kiralık daire konusunda bölgede çoğu yerde otel gibi kimlik kayıtları kime geldiniz niçin geldiniz gibi garip sorularla otelli aratmayan hatta daha kötüsü işin bilincinde olmayan kişiler tarafından işletilen bırakın konaklamayı dairenin içine dahi girmeyeceğiniz evlerle karşılaşmanız mümkün. Bu gibi sorunlar ya da konaklama sistemi ile çalışmıyoruz. Önay garden resıdence günlük kiralık daire olarak bizler sizleri kendi misafirimiz gibi ağırlıyoruz. Durum böle olunca da otomatik olarak kimse sizde niçin geldiniz kimlik verin gibi sorularla geldiğinize pişman etmiyor. Günlük kiralama konusunda bizler diğer firmalardan farklı olarak verdiğimiz hizmette sizleri konaklama boyunca huzurlu olmaya davet ediyoruz. Bölgedeki konumu ve içinde bulunan havuz ve kendine ait Kafe’si ile sizlere kendi içinde ban başka bir konaklama süreci geçirmenizi sağlıyor.

 

Önay garden resıdence günlük kiralık daire hizmetimizde dairelerimiz balkonlu stüdyo 1+1 dairelerden oluşmakta olup 1+1 dairelerimizin kendine ait balkonları bulunmakta. Resıdence dairelerimizin bir diğer özelliği ise bütün dairelerimizde klima mevcut. Çok sık karşılaştığımız sorulardan birisi havuzu kullana bilir miyiz? Tabi ki kullanmanız mümkün ama yazımızın başında söylediğimiz gibi sizler burada konaklama yaparken bizim misafirimiz olarak görünüyorsunuz. Bu yüzden kısa süreli konaklamalarda sizlerin havuzumuzdan faydalanması mümkün değil. Biz bunu misafirlerimize söylerken onlardan aldığımız cevap olsun parasını farkını verelim havuza girelim! Maalesef yine havuzu kullanmanız mümkün değil havuzu sadece site sakinleri kullanabildiği için uzun süreli konaklamalarda bizler misafirlerimizi kayıt ettirip bu imkândan faydalanmalarını sağlıyoruz. Bu noktada kısa süreli konaklamalarda havuz imkânı sağlayamıyoruz. Uzun süreli konaklama yapan misafirlerimiz için sitemizdeki bütün faaliyetlerden faydalanmaları mümkün.

 

Önaay garden resıdence günlük kiralık daire cumhuriyet Mah. Bulunan ve ulaşımı çok kolay olan sitemizde kapalı otoparkımız site önünde buluna kafeler ve Marmara park avm yürüme mesafesinde bulunmasıyla sizler için beylikdüzündeki eviniz olucak sizlerde beylikdüzü günlük daire kiralamak isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz. REZERVASYON: 0536 480 52 82

İlgili Terimler :

KAAN BEY0536 480 52 82

100 tl
İstanbul / Beylikdüzü / cumhuriyet
İlan No : 3162
İlan Tarihi : 14 Mart 2016
Metrekare : 65
Oda Sayısı : 1+1
Kat Sayısı : 15
Bulunduğu Kat : 15
Isıtma Sistemi : KLİMA
Görüntülenme : 329

Benzer İlanlar

 
BEYLİKDÜZÜ GÜNLÜK KİRALIK EV*- BEYLİKDÜZÜ GÜNLÜK KİRALIK EV*-

49 tl

İstanbul / Beylikdüzü
BEYLİKDÜZÜ GÜNLÜK KİRALIK EV*- BEYLİKDÜZÜ GÜNLÜK KİRALIK EV*-

59 TL

İstanbul / Beylikdüzü
Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire

50 TL

İstanbul / Beylikdüzü
Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire

49  tl

İstanbul / Beylikdüzü
Beylikdüzü günlük kiralık 2+1 daire Beylikdüzü günlük kiralık 2+1 daire

50 TL

İstanbul / Beylikdüzü

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

 

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

reklam

Beylikdüzü Günlük Kiralık firmasının Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire veya Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev ile ilgili bilgilerin sitemizin önerisi olarak telefon ile de ayrıca bilgilenmenizi öneriyoruz.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev 2015 - Tüm Hakları Saklıdır

TemaFabrika