Hoşgeldiniz

Bugün

Sitemizde 9 Kategoride 99 İlan Bulunuyor.

...

Beylikdüzü Günlük Kiralık

BEYLİKDÜZÜ GÜNLÜK KİRALIK……. BEYLİKDÜZÜ GÜNLÜK KİRALIK…….

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id))

ÖZYURTLAR RESİDENCE GÜNLÜK KİRALIK DAİRE ÖZYURTLAR RESİDENCE GÜNLÜK KİRALIK DAİRE

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id))

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire

 

Beylikdüzü günlük kiralık daire içerisinde bulunan eşyalar kaliteli firmalardan alınmıştır. Ucuz fiyata innovia sitesinde olan yerlerimize sizleri bekliyoruz.

Beylikdüzü günlük kiralık daire de bulunan eşyalarımız dan bahsedelim isterseniz. Aşağıdaki resimdeki gibi plazma televizyon bulunmaktadır.

beylikdüzü günlük kiralık daire

Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi muazzam evlerimiz ile karşılaşacaksınız. Bu yerler de ayrıca ısıtıcı olarak merkezi ısıtma yani kalorifer kullanılmakta ve 24 saat sıcak su gelmektedir.

Tüm beylikdüzü günlük kiralık yerler günlük temizlikleri yapılmaktadır.

Innovia siteleri ulaşım yönünden metrobüse ve E-5 kara yoluna yakındır. Site içerisinde güvenlik kameraları ve güvenlikçiler bulunmaktadır.

beylikdüzü günlük kiralık daire

Resim de gördüğünüz gibi bu mimarlık harikası yerler de kalarak enerji depolayacak ve sevdikleriniz ile güzel bir gün geçireceksiniz.

Resimlerdeki gibi tertemiz olan beylikdüzü günlük kiralık ev hepsi 1+1 ve 2+1 seçenek imkanları vardır. Eğer 4 arkadaş kalmayı isterseniz 2+1 konaklama mekanımız da kalabilirsiniz. Kendi konaklama yeriniz gibi rahat edeceğiniz merkezi ısıtması bulunan yaşam merkezlerimiz de ayrıca innovia site içi güvenlik elemanları da bulunmaktadır. Ulaşım yönünden her yere yakın olan beylikdüzü günlük daire araçlarınız ile kolaylıkla da bulunacak bir konumdadır.

Rezervasyon için yetkili Berk Bey’e ulaşabilirsiniz. 0536 480 52 82

Beylikdüzü Günlük Kiralık firmasının Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire veya Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev ile ilgili bilgilerin sitemizin önerisi olarak telefon ile de ayrıca bilgilenmenizi öneriyoruz.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev 2015 - Tüm Hakları Saklıdır

TemaFabrika
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.