Hoşgeldiniz

Bugün

Sitemizde 9 Kategoride 98 İlan Bulunuyor.

...

İLAN ARAMA SİSTEMİAradığınız ilana daha hızlı ulaşın

Kategori Seçiniz

İlan Durumu Seçiniz

Şehir Seçiniz

İlçe Seçiniz

Kredi Hesaplama

Tutar:
  TL
Vade:
  Ay
Oran:
   %
Taksit:
1.250
TL
reklam

BEYLİKDÜZÜ GÜNLÜK KİRALIK EV*-

Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev

Beylikdüzü, İstanbul’un batısında yer alan ve gecekondu yapılanması olmayan ilçelerinden biridir. Yapı anlamında örnek olabilecek düzeyde olan Beylikdüzü’nde gayrimenkul sektörü gelişmeye devam etmektedir. Son dönemlerde bu sektörde ön plana çıkan günlük kiralık ev konusu Beylikdüzü günlük kiralık ev ile bu ilçede yer almaktadır.

Neden Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev?

Beylikdüzü günlük kiralık ev konusunun en büyük artısı sizlere evinizin rahatlığında konaklama imkânı sunmasıdır. Yani, ev rahatlığında, tüm eşyalarıyla birlikte konaklama imkânınız olacak. Bu da son derece rahat bir konaklama imkanı anlamına gelmektedir. Özellikle otel ya da pansiyon gibi toplu konaklama tesislerinde rahat edemeyenler için bu hizmet son derece önemlidir.

Beylikdüzü günlük kiralık ev konusunda en büyük artılardan biri de sürekli belge sorunuyla uğraşmamanızdır. Yani otellerde sizden istenilen çeşitli bilgiler yerine sadece özel güvenlik görevlilerine kimlik kaydı yaptırarak konaklayabilirsiniz. Bu işlem yasal olarak hükmü olmadığı için de içiniz rahat edecektir. Alınan kayıtlar günlük olarak alınmakta ve süre bitiminde çöpe gitmektedir.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev Ücreti

Beylikdüzü günlük kiralık ev konusunda en fazla sorulan sorulardan biri de ücret konusudur. Otellerin gecelik ortalama fiyatları göz önüne alındığında, bu ücretlerin yarısı olacak ücretlere ev kiralamanız mümkündür. Bu şekilde ekonomik anlamda da önemli bir kazanç elde edebilirsiniz.

Günlük ev kiralamanızın size kazandırdığı en önemli artılardan biri de kendi yemeğinizi yapabilmeniz ya da dışarıdan istediğiniz gibi sipariş vermenizdir. Yani, belirli yemekler arasında seçim yapmak zorunda kalmayacak ve bu konuda da özgür olmanın keyfini sürebileceksiniz.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev Özellikleri

Beylikdüzü günlük kiralık ev özelliklerini incelediğimizde evlerin tüm eşyaları içerdiğini görüyoruz. Yani, evinizde bulunan her eşya bu evlerde de bulunmaktadır. Genellikle 1+1 olan evlerde konforunuz için her ayrıntı düşünülmüştür.

Beylikdüzü günlük kiralık ev özellikleri arasında temizlik konusu da dikkat çekmektedir. Sürekli çalışan temizlik elemanları sayesinde evi oldukça temiz ve hijyenik bir şekilde bulacaksınız. Aynı şekilde evde bulunan tüm ürünlerde temiz bir şekilde sizlere sunulacaktır. Bu konuda en doğru ve ekonomik hizmeti almak için en kısa zamanda iletişime geçiniz.

 

İlgili Terimler :

KAAN BEY0536 480 52 82

49 tl
İstanbul / Beylikdüzü / cumhuriyet
İlan No : 3183
İlan Tarihi : 17 Mart 2016
Metrekare : 60
Oda Sayısı : 1+1
Kat Sayısı : 25
Bulunduğu Kat : 25
Isıtma Sistemi : merkerzi sistem
Görüntülenme : 153

Benzer İlanlar

 
ÖNAY GARDEN GÜNLÜK KİRALIK DAİRE* ÖNAY GARDEN GÜNLÜK KİRALIK DAİRE*

100 tl

İstanbul / Beylikdüzü
BEYLİKDÜZÜ GÜNLÜK KİRALIK EV*- BEYLİKDÜZÜ GÜNLÜK KİRALIK EV*-

59 TL

İstanbul / Beylikdüzü
Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire

50 TL

İstanbul / Beylikdüzü
Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire

49  tl

İstanbul / Beylikdüzü
Beylikdüzü günlük kiralık 2+1 daire Beylikdüzü günlük kiralık 2+1 daire

50 TL

İstanbul / Beylikdüzü

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

 

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

reklam

Beylikdüzü Günlük Kiralık firmasının Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire veya Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev ile ilgili bilgilerin sitemizin önerisi olarak telefon ile de ayrıca bilgilenmenizi öneriyoruz.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev 2015 - Tüm Hakları Saklıdır

TemaFabrika