Hoşgeldiniz

Bugün

Sitemizde 9 Kategoride 98 İlan Bulunuyor.

...

İLAN ARAMA SİSTEMİAradığınız ilana daha hızlı ulaşın

Kategori Seçiniz

İlan Durumu Seçiniz

Şehir Seçiniz

İlçe Seçiniz

Kredi Hesaplama

Tutar:
  TL
Vade:
  Ay
Oran:
   %
Taksit:
1.250
TL
reklam

BEYLİKDÜZÜ GÜNLÜK KİRALIK DAİRE .-

BEYLİKDÜZÜ GÜNLÜK KİRALIK DAİRE

İstanbul çeşitli nedenlerle sürekli ziyaret edilen bir şehirdir. Oldukça kalabalık olan bu şehre, her mevsim çeşitli nedenlere bağlı olarak insanlar gelip gitmektedir. İstanbul büyük ve gelişmiş bir şehir olduğu için birçok otel ve pansiyon bulunmaktadır. Ancak şehir bu kadar kalabalık olunca fiyatlarda da bir artış görülmektedir. Fiyatların bu kadar yüksek olmasının nedenlerinden biri de şehrin çok gelişmiş olmasıdır. Bu denli gelişmiş bir şehir de tatil, iş, eğlence gibi nedenlerle sürekli olarak tercih edilmektedir.

 

Öğrenciler okul tatil olduğunda eğitim öğretim yılının stresini atmak için İstanbul’a gelmektedirler. Türkiye’nin 81 ilinden iş amaçlı İstanbul’a ziyaretler yapılmaktadır. İstanbul’da yaşayan akrabalarını, arkadaşlarını özleyenler ve onları görmek isteyenler ani bir sürpriz kararı ile İstanbul’a gelmektedir. Tüm bu ziyaretlere gelen insanların hepsinin otelde kalması mümkün değildir. Hem bu kadar çok insanı ağırlayacak otel yeterli olmayabilir hem de otel fiyatları herkesin bütçesine uymayabilir. İşte bu gibi durumlarda beylikdüzü günlük kiralık daire aranması tavsiye edilebilir.

 

İstanbul sürekli olarak misafir ağırlayan bir şehir olduğu için otellerin yanı sıra kiralık ev imkanları ile de doludur. Günlük kiralık daire tutulması ise kısa süreli olarak kalmak isteyen ve otele para vermek istemeyen insanlar için ideal bir yoldur. Çünkü oteller genellikle çok pahalı olmaktadır. Belki bazı insanlar daha uzun süre kalacakları için otel parasını karşılayamamakta bazısı da birkaç gün için otele para vermek istememektedir. Bu hiç sorun değil. Çünkü İstanbul’da pek çok günlük kiralık daire verilmektedir. Üstelik fiyatlar otel fiyatları ile karşılaştırıldığı zaman çok da uygun olmaktadır.

 

Beylikdüzü günlük kiralık daire kiralamak isteyenler bu konuda kesinlikle sıkıntı yaşamayacaklarından emin olabilirler. Temiz ve konforlu evlerde, otellerden çok daha uygun fiyata kalabilecekleri daireleri rahatlıkla bulabilirler. Böylelikle otel fiyatları ceplerini yakmaz ve İstanbul’da diledikleri kadar kalıp yakınlarını ziyaret edebilirler, İstanbul’un tarihi güzelliklerini gezip görebilirler. Siz de eğer İstanbul’u hala görmemişseniz, İstanbul’da yaşayan tanıdıklarınızı özlediyseniz, vakit kaybetmeden biletinizi alıp gelin. Beylikdüzünde günlük kiralık daireler sizi bekliyor.

İlgili Terimler :

KAAN BEY0536 480 52 82

49 tl
İstanbul / Beylikdüzü / cumhuriyet
İlan No : 3215
İlan Tarihi : 01 Temmuz 2016
Metrekare : 55
Oda Sayısı : 1+1
Banyo Sayısı : 1
Bina Yaşı : 3
Kat Sayısı : 25
Bulunduğu Kat : 11
Isıtma Sistemi : merkezi sistem
Görüntülenme : 263

Benzer İlanlar

 
ESENYURT GÜNLÜK KİRALIK DAİRE. ESENYURT GÜNLÜK KİRALIK DAİRE.

49 TL

İstanbul / Esenyurt
ESENYURT GÜNLÜK KİRALIK EV ESENYURT GÜNLÜK KİRALIK EV

49 TL

İstanbul / Esenyurt
ESENYURT GÜNLÜK KİRALIK ESENYURT GÜNLÜK KİRALIK

49 TL

İstanbul / Esenyurt
ESENYURT GÜNLÜK KİRALIK EV ESENYURT GÜNLÜK KİRALIK EV

49 TL

İstanbul / Esenyurt
ESENYURT GÜNLÜK KİRALIK DAİRE ESENYURT GÜNLÜK KİRALIK DAİRE

49 tl

İstanbul / Esenyurt

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

 

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Jakayla
24 Ağustos 2016 - 2:56 am

Wow, your post makes mine look febele. More power to you!

reklam

Beylikdüzü Günlük Kiralık firmasının Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire veya Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev ile ilgili bilgilerin sitemizin önerisi olarak telefon ile de ayrıca bilgilenmenizi öneriyoruz.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev 2015 - Tüm Hakları Saklıdır

TemaFabrika